29 Mart 2010 Pazartesi

Gossip Girl dizisi kombinasyonları

Ara ara izlediğim dizilerin karakterlerinin giyim tarzları vermeye çalışam sizlere.Öncelikle Gossip Girl dizisiyle başlamak istedim...
Dizide Blake Lively karakter adıyla Serena Van Der Woodsen daha modern,modaya uygun giyiniyor.Giydiğimi,kullandığı bir çok parça çok hoşuma gidiyor.Ama kesinlikle favori karakterim değil.

Leighton Meester yani Blair Waldorf  Serena karakteriyle oldukça farklı.Her zaman düzenli,özenli bir hali.Sosyal sınıf takıntısı olduğunu biliyoruz Blair'in sınıfına ait olduğunu da her zaman giyim tarzıyla gösteriyor.Yataktan kalktığında bile hep bakımlı.Favori karakterim Blair ama giyim tarzı pek bana göre değil.
Taylor Momsen yani Jenny Humphrey bilindiği gibi hep gözü yükseklerde,başı dertten kurtulmayan bir karakter.Bu hali stilinede yansıyor.Hep asi bir hali var.Genelde koyu renk giyerken görüyoruz onu.
Jessica Szohr dizi adıyla Vanessa Abrams renkli giyinen bir karakter ona bakınca içim açılıyor.Biraz hippi tarzı nı andırıyor bence.
Kelly Rutherford,Lily Van Der Woodsen.Serena'nın annesi oda her zaman şık ve kaliteli bir karakter..

Penn Badgley,Dan Humphrey iyi aile çocuğu,hata yapmayan bir model dizide.EE haliylede stilide buna uygun efendi bir stil.
Chace Crawford,Nate Archibald yakışıklı rolünde gibi biraz dizide.Tarzı Dan'inkine benzesede daha kaliteli ve şık bence.
Ed Westwick,Chuck Bass çapkın adam.Tarzı Blair ile uyum içinde.Ağır takılıyor kesinlikle.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails