12 Ocak 2010 Salı

Interfly

Üniversite hayatınızda, muhakkak kurduğunuz ya da duyduğunuz bazı cümleler vardır: "Interrail'a çıkmak istiyorum" gibi. Bu tür cümleler, çoğunlukla rafa kaldırılan hayaller olarak bir yerde duruyor da olabilir. "Yılmak yok, bu yıl kesinlikle yapıyoruz bunu" diyen ruha sahip herkese sesleniyoruz... Interfly'ın yaratıcıları olarak kendimize şunu sorduk: "Avrupa'yı gezmek istiyoruz ve bunu hem çok ucuza, hem de daha güvenilir yollarla gerçekleştirmek istiyoruz. Yolculuğa daha az zaman ayırıp, yolculukta geçen süreyi şehirlere ayırıp, Avrupa şehirlerini daha seri nasıl gezebiliriz?"

Gelişen ulaşım olanaklarının ve kurucularımızın yüksek seyahat deneyimlerinin de etkisiyle, Interfly fikri böyle ortaya çıktı ve bu fikri yalnızca kendimize saklamak yerine aynı zamanda "işimiz" haline de getirmeyi seçtik ve herkesin bu "know-how"dan yararlanabilmesi için de, şu an tüm üniversite kampüslerinde sizlerleyiz...

Interfly, bünyesinde üniversiteli öğrencileri barındıran çalışma sistemiyle, daha çok maceracı ruha sahip üniversite öğrencilerinin hesaplı fiyatlar dahilinde Avrupa'yı daha yakından tanıyıp gezip görmelerine olanak sağlayan bir tür Avrupa keşif hizmeti olarak karşınızda duruyor. Interfly, Interrail'den farklı olarak sadece "ulaşım"ı değil, aynı zamanda "hostel konaklamaları"nı da içerisinde barındırıyor. Tüm ülkelerarası ulaşımların uçakla yapıldığı Interfly'da, bazı şehirlerarası ulaşımlar trenle de Interfly kapsamında sağlanabiliyor. Interfly fiyatları, tüm ülkelerarası ve şehirlerarası ulaşım bedelleri ve konaklama giderlerinizi içeriyor. Geçtiğimiz yıldan farklı olarak, Avrupa güzergahımız bu yıl dört farklı kombinasyondan oluşuyor.

Bu kombinasyonları oluştururken de, geçtiğimiz yıl sizlerden gelen gün sayısı, şehir sayısı ve çeşidi gibi beklentileri de göz önünde bulundurarak yeni duraklarımızı belirledik... Bu sezonki uçuşlarımızın ana mottosu olarak da "I LOVE JET LAG"i belirledik. Zira, Interfly'ın sunduğu imkanlar dahilinde -kısa uçuşlarda jet lag olmasa dahi- "jet lag"ten dahi memnun kalabilecek ölçüde keyif alabileceğinizi şimdiden hissediyoruz. "Uçmak pahalıdır" diye bir şeyi asla kabul etmiyoruz. Zira, her bütçeye uygun, farklı gün ve ülke-şehir sayılarından oluşan Interfly 2009-2010 takvimi, uçmaktan ayrıca keyif almanızı sağlayacak ölçüde harikulade:interflyı henüz denemedim ama süper gözüküyor.En kısa zamanda fırsat bulup avrupayı bi güzel gezmek istiyorum bu şekilde daha fazla bilgi için http://www.interflyeurope.com/interfly.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails